GERESNE NAMŲ
TECHNOLOGIJA

Geriausias laikas išmaniajai revoliucijai Jūsų namuose!
Atraskite, kaip technologija gali tarnauti Jums kiekviena diena
Atraskite sistemą, kuri puikiai sąveikauja
su jumis, ir sukurkite savo pasaulį.

APŠVIETIMAS

Kiekvienas sezonas, dienos laikotarpis reikalingas skirtingas apšvietimas. Žiemos metų šviesa turi būti subtili, kad pakelti Jus iš lovos. Dienos metų Jums reikalingas aktualus apšvietimo lygis. Vakarais šviesa sukuria gero filmo peržiūros ar atsipalaidavimo atmosfera.

Grenton sistema sureguliuos šviesa pagal šeimos reikalavimus. Sistema prisitaikys, ir taip leis sutaupyti energiją

bet kuris šviesos šaltinis

ryškumo nustatymas

spalvų reguliavimas

galingumo matavimas

minkštas paleidimas

apšvietimo scenos

APŠVIETIMO, KURIS YRA ARČIAU GAMTOS

Grenton LED RGB Smart Illumination sistema leidžia jums suderinti apšvietimą su natūraliu dienos ciklu. Ryškios šviesos vonioje, kai ruošiatės savo dienai ryte, suteiks jums energijos, o vakare saulės šešėliai padės atsipalaiduoti ir ramiai užmigti.

SMARTDIMMER – RYŠKIOS ŠVIESOS DIENĄ, SUBTILUS APŠVIETIMAS VAKARE

Pabudote naktį, jungiate šviesą ir...šviesą jus akina. Nemaloni situacija. Tačiau su Grenton Smart Ilumination funkcija šviestuvų šviesos srautas keisis palaipsniui, tam kad išvengti staigaus pabudimo.

Pabuskite lengvai! Daugiau jokių erzinančių žadintuvo signalų!

Nėra nieko blogiau, nei žadintuvo signalas saldaus miego viduryje. Grenton siūlo švelnesnę sprendimą. Pirmiausiai bus palaipsniui didinamas miegamojo kambario apšvietimas, paskui Jus pažadins subtilūs muzikos garsai. Tai leis jums pradėti kiekvieną dieną su puikia nuotaika.

NAKTINIS APŠVIETIMAS

Tamsoje gali būti sunku rasti šviesos jungiklį, ypač vaikui. Kodėl turėtumėte rizikuoti savo vaiko saugumu? Grenton aptiks judesį ir įjunk švelnu apšvietimą laiptuose ar koridoriuje, kad jūsų vaikas saugiai vaikščiotų iš vieno kambario į kitą.

EFEKTYVUS APŠVIETIMAS LEIDŽIA SUTAUPYTI IKI 35%

Taupo iki 23%

Automatiškai išjungiant
nenaudojamas lempas

Taupo iki15%

Šviesos intensyvumo reguliavimas

ŠILDYMAS

Šilta, jauku ir ekonomiška? Sistema Grenton leidžia to pasiekti. Išmanus namas leidžia jums pasirinkti optimalią kiekvieno namo kambario temperatūrą, ir ją sureguliuoti priklausomai nuo orų sąlygų arba atidaryto lango.

Savo namuose galite reguliuoti aplinkos temperatūrą rankiniu būdu arba per savo išmanųjį telefoną. Tai lengva ir paprasta - pamatyk tai patis.
find out more

bet kuris šilumos šaltinis

keleta šildymo zonų

precizinė temperatūros kontrolė

praktiška valdymo programa

prapletstas tvarkaraštis

pastebima ekonomija

SISTEMA IŠJUNGS ŠILDYMĄ KAI JŪSŲ NĖRA NAMUOSE, IR ĮJUNGS PRIEŠ JUMS GRĮŽTANT

Norėtumėte kad name būtų šilta, net kai išvykote? Sumažinus vidutinę temperatūra vos 3 laipsniais, Jūs galite sutaupyti iki 15% šilumos energijos. Kai aktyvuosite apsaugos sistemą Grenton išjungs šildymą, ir sumažins oro cirkuliaciją iki minimumo. Tai užtikrins kad namai bus šilti ir jaukus, kai grįšite.

IŠMANUS
LANGŲ ŽALIUZIŲ VALDYMAS

Stiprūs žiemos vėjai gali žymiai sumažinti kambario temperatūrą. Tai gali reikšti šildymo išlaidų padidėjimą. Grenton gali nuolat stebėti vėjo jėgą, temperatūrą ir kryptį. Kai vėjas pradeda pūsti, jis uždaro žaliuzės kambariuose, kuriuose nieko nėra. Taip  gerokai sumažins šildymo kaštus.

VISI ŠILUMOS ŠALTINIAI
VIENAME

Taip pat Grenton yra pažangus šildymo sistemų valdiklis. Prijunkite šilumos siurblį, saulės paneles, dujų šildytuvą, grindų šildymą, ir vėdinimo sistemą prie sistemos, kuria valdo vienas įrenginys. Jūs busite nustebintas pasiektu efektyvumų

EFEKTYVUS ŠILDYMO VALDYMAS LEIDŽIA SUTAUPYTI IKI 37%

Taupo iki 23%

Temperatūros reguliavimas priklausomai nuo savininko buvimo

Taupo iki 7%

Išmanus
lango žaliuzių valdymas

Taupo iki 7%

Šilumos
šaltinio integracija

Roletų valdymas

Nuspręskite, kokią atmosferą sukursite savo namuose. Jei jums patinka, kai pažadina jūs rytinė saulė - pakelkite roletus nakčiai. Jei vertinate privatumą ir norite išvengti smalsių akių, nuleiskite juos.

Pasirūpinkite savo patogumu ir pritaikykite interjero ir lauko roletų veikimą pagal individualius poreikius.
find out more

Privatumo apsauga

Šviesos reguliavimas

Intuityvios valdymo programos

Individualūs laiko nustatymo režimai

Pastebimos santaupos

Atsparumas oro sąlygoms

Valdymas pagal laiko nustatymo režimus

Sukurkite kelis roletų veikimo konkrečiose situacijose scenarijus. Pritaikykite juos sau ir savo gyvenimo būdui. Mėgaukitės patogumu kiekvieną dieną!

Pabudimo scenarijus

Tegul saulė jus pažadina saulėtą rytą. Roletų veikimą galite lengvai pritaikyti pagal savo poreikius ir kasdienius ritualus. Atsibusk visada taip, kaip tau patinka.

Poveikis šildymui ir oro kondicionavimui

Vasarą vėsu, žiemą šilta. Pasirūpinkite optimalia temperatūra namuose - be jokių pastangų! „Grenton Smart Home“ tai padarys už jus, nes roletai, šildymas ir oro kondicionieriai valdomi atsižvelgiant į lauko sąlygas.

Išmaniuosiuose namuose roletų valdymas gali sutaupyti net 16%

sutaupoma iki 7%

Langų apsauga nuo žiemos vėjo

sutaupoma iki 9%

Užtraukus pietinių langų roletus padidėja vėsinimo efektyvumas

Namų aplinka

Grenton sistema leis jums valdyti namus, ir apylinkes!

Visi jūsų garažo įrenginiai, privažiavimo ir sodo įrenginių sistemos bendradarbiaus tam, kad užtikrintų jūsų saugumą ir komfortą.

Įėjimo vartai, kurie atpažįsta jūsų šeimos narius, sodo purkštuvai, reaguojantys į orų pokyčius ... atraskite neįtikėtinas funkcijas, kurias siūlo Grenton Systema.
find out more

pažangus apšvietimo valdymas

pažangi drėkinimo sistema

nuotolinis namų valdymas

namų ir sodo stebėjimas

intuityvi tvarkaraščiai

atitinkanti apšvietimo galią pagal Mėnulio fazes

Ar atvykęs asmuo, laukia prie vartų, kai jūs esate, išvykęs?

Prijunkite telefonspynę prie Grenton sistemos. Tokiu būdu, kai kas nors paspaus durų skambutį, kai jūsų nėra namuose, sistema peradresuos kvietimą į jūsų išmanųjį telefoną.

AR REIKIA LAISTYTI SODĄ PRIEŠ LIETŲ?

Purkštuvų programavimo sistemos turi vieną trūkumą - jūs turite įsitikinti, kad jie nebus aktyvins purkštus vakare, jei naktį lys. O kas atsitinka kai išvykote atostogauti? Grenton sistema yra protingesnė - ji patikrins orų prognozę.

SUTAUPYKITE IKI 25% SU PROTINGA SODO LAISTYMO SISTEMA

Sutaupo iki 25%

Smart purkštukų valdymas

Audio-video
Grenton Smart Home dėka galite integruoti daugumą savo AV įrenginių į likusią sistemą. Norite žiūrėti filmą? Tiesiog paspauskite Grenton SmartPanel mygtuką o Grenton atliks visa kita. Uždarys žaliuzes, išjungs šviesas ir įjungs namų kino sistemą. Kai nuspręsite pailsėti  eikite į virtuvę, norėdami gauti kepimo užkandžių, Grenton įsijungs kambario šviestuvus, leidžiančius ją saugiai pasiekti.

Kodėl jūs viską darote patys, kai kažkas gali tą padaryti už Jus?

Garso kontrolė

Vaizdo kontrolė

integracija su multiroom

tėvų kontrolė

AR VAIKAI PAMIRŠO IŠJUNGTI T.V.?

Ar žinote, kiek energijos yra švaistoma, kai niekas nežiūri televizoriaus? Grenton gali nuolat stebėti, ar  yra kas nors kambaryje, arba kai vienas iš jūsų vaikų pamiršta jį išjungti, sistema išjungs televizorių, taigi sutaupys iki 300,00 Eur per metus.

TAUPYK ENERGIJĄ…
BE LAIKO ŠVAISTYMO

Ką galvojate apie prietaisų "budėjimo" režimą? Grenton leidžia jums sutaupyti - jis atjungia prietaisus, kai nieko nėra namuose.

GALI BŪTI TIKRI, KAD VAIKAI RUOŠIA NAMŲ DARBUS.

Vaikai yra vaikai, ir jiems paprastai nepatinka daryti namų darbus. Jie norėtų žaisti vaizdo žaidimus ar žiūrėti televizorių. Grenton sistemos vidinis kalendorius leis jums lengvai nustatyti valandas, per kurias vaikams leidžiama juos įjungti. Tai išspręs namų darbo problemą.

SUTAUPYK IKI 19% ENERGIJOS SĄNAUDŲ NUO ĮJUNGTOS AUDIO - VIDEO ĮRANGOS

Sutaupyk iki 4%

Išjungiant budėjimo režimą

Sutaupyk iki 15%

Automatiškai išjungiant atsitiktinai paliktą TV
Taupyk
su grenton
Gyvenk
su grenton
Aplankyk mus