Netrukus kas antras namo savininkas bus potencialių Grenton Smart Home sistemos pirkėju

15 277 540 - tai „Google“ paieškų skaičius Europoje, susijęs su išmaniaisiais namais ir jų funkcijomis per pastaruosius metus!

Kas perka išmaniųjų namų technologijas?

Individualūs klientai - butai, namai, rezidencijos

Apšvietimo valdymas, šildymo valdymas, ŠVOK ar ritininių žaliuzių valdymas ar noras integruoti kliento nurodytą buitinę techniką - visi naudoja vieną sistemą, vieną skydą, vieną mygtuką - štai šie argumentai įtikina klientus pirkti „Grenton Smart Home“. Argumentas apie taupymą, susijusį su Grenton turėjimu, įtikina juos mūsų prekės ženklu.

Pramoniniai objektai

Veiklos sąnaudų optimizavimas, energijos sąnaudų optimizavimas, greitesnis ir efektyvesnis didelių pastatų valdymas - tai yra pagrindinės priežastys, kodėl gauname vis daugiau užklausų dėl pramoninių pastatų automatizavimo / intelektualiųjų įrenginių pramoniniuose pastatuose.

Statybos įmonės

Kodėl statybos įmonės klausia apie Grenton? Visų pirma, jie nori būti konkurencingesni nekilnojamojo turto rinkoje. Ir, antra, jie yra įsitikinę tuo, kad „Grenton Smart Home“ yra visiškai hibridinis laidinis ir belaidis sprendimas viename, todėl jie gali įdiegti Grenton bet kuriame investavimo etape.

Viešbučiai, apartamentai, moteliai

Viešbučiai ir svečių namai dirba visą parą, tačiau darbuotojai nebūtinai dirba 24 valandas. Turizmo pramonės savininkai ir valdytojai vis labiau nori įdiegti pastatų automatikos sistemas, nes jos tik atsiperka - jos leidžia automatizuoti daugiausiai energiją vartojančių sistemų viešbutyje (šviesos valdymas, klimato kontrolė), taip pat suteikia geresnę kokybę ir komfortą svečiams.

Norite tapti Grenton montuotoju ar platintoju?

Susisiekite su mumis


We would love to hear from you